14 jan

Najčítanejšie články v roku 2017

Dva týždne po Novom roku. Ale predsa. Privítajte zoznam najčítanejších článkov za rok 2017. 5 najčítanejších článkov za rok 2017.

1. 11. tipov na vianočný darček pre fotografa

Ak máte v rodine fotografa a neviete čo mu kúpiť na Vianoce, tak tento článok vám priniesol zopár tipov. Ideálne je ale darčeky nenápadne konzultovať, aby sa nestalo, že náhodou kúpite pamäťovú kartu s nízkou rýchlosťou zápisu. Jeho radosť bude v tomto prípade o polovicu menšia. Do ďalších Vianoc je času na konzultovanie dosť 🙂 Prečítajte si 11 tipov na vianočný darček pre fotografa.

2. Fotenie domácich miláčikov – psíkov – Saskia Photography

Ak trochu sledujete rôzne fotografické skupiny, určite ste narazili na fotky od tejto dievčiny. Všetku jej tvorbu nájdete na facebookovej stránke Saskia Photography. Saška nám povedala množstvo tipov na fotenie psov – od pozadia, cez ročné obdobia až po fotenie výstavných psov. A nezostali sme len pri teórii. Vonku sme spravili fotky štvornohej modelky a videli prácu so psom počas fotenia v priamom prenose.  Celý článok si viete prečítať ak kliknete na túto vetu.

3. Krajina v podaní Juraja Gavuru

Hneď na úvod roku sme mali na krúžku hosťa, ktorým bol krajinársky fotograf s dlhoročnou praxou – Juraj Gavura. Svoje vyše 26 ročné skúsenosti nám prišiel odovzdať na stretnutí venovanom krajinárskej fotografii. Samozrejme, všetko sa to nedá stihnúť na jednom stretnutí, tak to zhrnul do niekoľkých bodov a diskusie. Dozvedeli sme sa o výbave krajinárskeho fotografa, ktorá je dôležitá, prezradil niečo o kompozícii a správnom výbere miesta a času na fotenie. Okrem iného sme dostali spätnú väzbu na svoje fotografie. Celý článok na vás čaká po kliknutí na túto vetu.

4. Ako na ostré fotky – 6 tipov

Občas sa stane, že fotografia nie je až taká ostrá, ako by sme chceli či potrebovali. Preto sme pre vás pripravili 6 tipov na ostrú fotku. Či už sa jedná o používanie statívu alebo správneho času uzávierky. Všetky tipy si prečítate v kliknutím na túto vetu.

5. 10 tipov na valentínsku fotku pre páry + bonus

Posledný článok nášho minirebríčka najčítanejších článkov  uzatvárajú valentínske fotografie. Táto téma bude o chvíľu aj aktuálna, keďže takto o mesiac tu máme sviatok všetkých zaľúbených. Pozrite si nápady na fotky, ktoré by ste mohli skúsiť s vašou milou či vaším drahým odfotiť. Či už sami, alebo požiadajte o fotky skúseného fotografa. Všetky fotky si môžete pozrieť ak kliknete na túto vetu.

 

Tak to bolo 5 najčítanejších článkov na našej stránke za rok 2017. Ak máte nejaké tipy na články, ktoré by vás zaujímali, budeme radi ak nám ich napíšete. Či už na facebooku alebo emailom na info@fotolevice.sk