21 mar

Fotka ako darček – tlač fotiek

Možno si pamätáte na časy, kedy sa fotky dávali vyvolávať. Keď ste si ich chceli pozrieť, tak ich ich vybrali z krabice či z albumu. Dnes stačí otvoriť zložku v počítači a môžete si prezerať tisíce fotiek za sebou. No aj dnes existujú ľudia, ktorí chcú mať fotky nie len v počítači ale aj rukách. 

Dnes si však fotky môžete pozrieť aj inde ako na papieri. Technológia sa približujú bežným ľuďom. To čo sa niekedy vyplatilo len veľkej firme, si dnes môžete dať vytlačiť aj v počte 1ks za prijateľnú cenu. A čo to je? O tom nám napísali naši kamoši z Vrábel z firmy Komas.

Zaoberajú sa dekorovaním skla, porcelánu, keramiky a výrobou darčekov s potlačou vašimi fotkami. Môžete si dať spraviť darčekové predmety už od jedného kusu.

Viac ohľadom rozmerov a potrebných podkladov sa dozviete v článku, ktorý nám pripravili:

 

 

Originálne fotodarčeky so  spomienkami  na krásne chvíle sú ako stvorené pre vašu lásku, priateľov či rodinu. Spomínajte na spoločné zážitky na praktických a podľa Vašich predstáv  Aby bola tlač kvalitná, odporúčame rozlíšenie 5 pixelov na 1 mm tlače vo formáte jpg. veľkosť minimálne 800×1300. Grafiku Vám pošleme na odsúhlasenie. Pokiaľ si chcete vybrať z našich šablón, je to v základnej cene. Pokiaľ máte požiadavku na špeciálnu grafiku, doúčtujeme príplatok 1-2.-EUR podľa náročnosti. Zdarma Vám navrhneme vhodnú šablónu podľa fotografie a adresáta. Všetky naše návrhy si Vám dáme odsúhlasiť. Z malej fotky neurobíte obrázok na celú A 4 ! Pamätajte, že keď fotku zväčšujeme alebo zmenšujeme robí sa to proporcionálne!

Biely keramický 300 ml hrnček s fotkou a textom na želanie dodávame vo verzii pre pravákov aj ľavákov. Je vhodný do umývačiek a mikrovlnnej rúry. Veľkosť potlače je max 20 x 8,5 cm. Ak zašlete fotografiu orientovanú na výšku, bude umiestnená vpredu a text vzadu. Fotografia orientovaná na šírku bude umiestnená na stred hrnčeka a text vzadu, ak neobjednáte inak. Hrnček je v papierovej krabičke.

Biely keramický 300 ml hrnček s farebným vnútrom. Veľkosť potlače je max 20 x 8,5 cm.  Hrnček je v papierovej krabičke.

Čierny alebo červený keramický 300 ml hrnček Magic. Keď do tohto hrnčeka nalejete horúcu tekutinu, objaví sa fotka. Kúzlo, ktoré každého prekvapí! Veľkosť potlače je max 20 x 8,5 cm. Hrnček je v papierovej krabičke.

Tričko s fotografiou .Ponúkame dámske, detské aj pánske, od veľkostí XS po 2XL. Ponuka platí len pre biele tričká do veľkosti potlače A4 z prednej, zadnej alebo oboch strán . Gramáž 220g/m2, krátky rukáv, príjemné na nosenie materiál polyester. Potlač sa šetrným praním nezničí.

Vankúš s obľúbenou fotografiou vám bude pripomínať domov kamkoľvek pôjdete. Na vankúš v tvare štvorca alebo srdiečka s červeným či modrým lemom umiestnime vami zaslanú fotku do veľkosti A4. V ponuke máme i predtlačené obrázky s miestom na Vašu fotografiu. Vankúše sú z kvalitného saténu s vysokým leskom. Príjemná  výplň vankúša je antialergická, mäkučká a výborne drží tvar. Rozmery týchto vankúšov sú  40x40cm a rozmery  srdiečkových  30x30cm. Tento darček Vás určite nesklame!

Kľúčenka zvieratko Vám dennodenne pripomína Vašu lásku. Nielenže je tento 8 cm  plyšový medvedík, žirafa, myška alebo opička neuveriteľne zlatučký, navyše má oblečené tričko s fotkou! Veľkosť potlače je  20×25 mm.

Minizástera na fľašu. Doprajte  krásny a originálny darček oslávencovi! Môže tam byť jeho fotka, blahoželanie. Máme široký výber šablón k jubileu, športovcom, k záľubám…..

Magnetky ako originálny darček pre vás doma alebo ako firemný predmet pre vašich obchodných partnerov a zákazníkov. Darujte rodinné magnetky svojím blízkym alebo prezentujte na magnetkách svoju firmu, logo či vizitku.

V ponuke máme kovové magnetky 50×50 mm so zaoblenými rohmi. Potlač je lesklá.

Magnetka  z pružnej fólie. Je priľnavá k rovnému kovovému hladkému povrchu. Môžete si vybrať rôzne veľkosti – od 70×50 mm až po pohľadnicový formát.

Potlač realizuje firma Komas: https://velkoobchodkomas.eu/